Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Webmaster Forum

Webmaster Forum, Google, Adsense, SEO, Domain, Hosting, Web tasarım teknoloji hakkında bilgiler. Türkiye'nin öncü webmaster forumu.

İnfluencer Olmak İstiyorum Diyenlere Öneriler

drminter

Kayıtlı Üye
8
23 Eki 2021
İnfluencer olmak isteyen insanlar günümüzde oldukça fazladır. Bunun en büyük nedeni ise, hem eğlenip hem de ciddi miktarda paralar kazanabilme fırsatını insanlara vermesidir. Aynı zamanda işin popülerlik ile ilgisi de bulunmaktadır. İnsanlar hayran olduğu ve saygı duyduğu birisi olmak herkes ister. Buna bağlı olarak da İnfluencer olmak istiyorum diye arama yapanlar çok fazladır. Bunun için öncelikle kendinizi keşfetmeniz gerekmektedir. Yaratıcı birisiyim diyorsanız bu özelliğinizi kullanabilirsiniz. Ekran yüzünüzün olduğuna inanıyor ve kendinizi sempatik buluyorsanız da Youtube üzerinden video çekerek bu hedefinize ulaşmak için ilk adımınızı atmalısınız.

Hangi Konuda İçerik Üreteceğinizi İyi Seçmelisiniz​

İnfluencer olmak için diğer İnfluencerleri elbette araştırmanız gereklidir; ama şu kişi şunu yapıyor ve şu kadar kişiye ulaşıyor diye siz de o işe balıklamasına atlamayın. İnfluencer marketing dünyasında önemli bir isim olmak istiyorsanız, yaptığınız iş de iyi olmanız gerekmektedir. Animasyon da iyisinizdir tarih belgeselleri çekebilirsiniz. Araştırmayı seviyorsunuzdur, uzaylılar yada daha farklı konuları işleyebilirsiniz. Bu konular tamamen size bağlıdır. İnfluencer marketing ajansı sonrasında sizlerle iletişime geçerek müşterilerinin reklamı için sizinle anlaşmak istediğinde de, bu iş için önemli bir hedefinize ulaşmış olursunuz. İnfluencer ajansı size nasıl bir teklif sunuyor? Elbette bu da önemli bir konudur. İnfluencer olmak için birçok farklı platform vardır ve hangisinde ilerleme kaydedeceğinizi de en başta belirlemelisiniz.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar